Rekonštrukcia strechy

Stabilná a ekonomická strešná konštrukcia

V┼íetky veci ─Źasom podliehaj├║ opotrebeniu a domy s ich strechami nie s├║ v├Żnimkou. ┼ápeci├ílne strechy s├║ vystaven├ę v┼íetk├Żm vplyvom po─Źasia, ─Źi u┼ż sa jedn├í o mrazy, da┼żde, vietor ─Źi vysok├ę teploty v lete.┬á

Pou┼żit├ę materi├íly sa vyzna─Źuj├║ dlhou ┼żivotnos┼ąou a vysokou odolnos┼ąou, ale aj t├í ─Źasom pominie a prich├ídza ─Źas na men┼íie opravy ─Źi dokonca rekon┼ítrukciu. Rovnako ako pri v├Żrobe novej strechy, tak aj pri rekon┼ítrukcii je d├┤le┼żit├ę zvoli┼ą spo─żahliv├ęho a sk├║sen├ęho partnera.

V├Żrobe, oprav├ím a rekon┼ítrukci├ím striech sa venujeme u┼ż dlh├ę desa┼ąro─Źia, a tak je ve─żmi pravdepodobn├ę, ┼że sme sa s va┼íim probl├ęmom u┼ż v minulosti stretli. Na┼íi sk├║sen├ş pracovn├şci tak dok├í┼żu vykona┼ą n├ípravu v nevyhnutnom rozsahu v kr├ítkom ─Źase a s profesion├ílnym nasaden├şm.┬á

strecha na dom

Pre─Źo si na opravu a rekon┼ítrukciu strechy vybra┼ą n├ís?

Rovnako pri cenovom odhade dosahujeme vysok├║ presnos┼ą, v─Ćaka ─Źomu budete vopred vedie┼ą, ak├Ż rozpo─Źet je potrebn├ę pripravi┼ą.

Jedn├Żm zo z├ísadn├Żch rozdielov pri v├Żrobe, oprave a rekon┼ítrukcii strechy je rozsah pr├íc. Nech sa u┼ż jedn├í o ktor├║ko─żvek ─Źinnos┼ą, v┼żdy pou┼ż├şvame overen├ę materi├íly, aby sme odviedli kvalitn├║ pr├ícu a dosiahli spokojnos┼ą na┼íich z├íkazn├şkov.

Ak h─żad├íte spo─żahlivos┼ą, kvalitu pr├íce a individu├ílny pr├şstup k z├íkazn├şkom, ste tu spr├ívne. Nev├íhajte n├ís kedyko─żvek kontaktova┼ą a spolo─Źne n├íjdeme vhodn├ę rie┼íenie pre va┼íe potreby.

AKO POSTUPUJEME ?

Oslovenie z├íkazn├şka

01

Obhliadka objektu

02

Zameranie strechy

03

Vypracovanie cenovej ponuky

04

Realizácia projektu

05

V├Żroba jedine─Źn├Żch v├Ązn├şkov├Żch krovov na mieru

─îi u┼ż v├ís prin├║tila situ├ícia alebo sa jedn├í o prevent├şvne opatrenie, pri rekon┼ítrukcii strechy domu ide o z├ísadn├Ż krok. Kvalitn├ę rie┼íenie znovu zaist├ş dlh├║ ┼żivotnos┼ą, odolnos┼ą pred poveternostn├Żmi vplyvmi a v├í┼í pokojn├Ż sp├ínok.

Oprava strechy

Ak m├íte so strechou probl├ęm men┼íieho rozsahu, samozrejme, nie je nutn├í kompletn├í rekon┼ítrukcia. Aj v tomto pr├şpade je v┼íak d├┤le┼żit├ę vykona┼ą odborn├║ pr├ícu s kvalitn├Żmi materi├ílmi, aby sa predi┼ílo opakovanej oprave ─Źi zhor┼íeniu stavu nato─żko, aby bolo nutn├ę prist├║pi┼ą k rekon┼ítrukcii.

Referencie
Jan Dynasty
Jan Dynasty
2023-05-25
­čĹŹ
Stanislav Neo Orságh
Stanislav Neo Orságh
2022-06-20
Najlacnej┼í├ş a kvalitn├Ż krov ur─Źite n├íjdete len tu. Odpor├║─Źam. 100% spokojnos┼ą, ─Ćakujem ­čĆí
Valer Csovári
Valer Csovári
2021-06-18
Som spokojn├Ż
Kita hair
Kita hair
2020-09-21
Ve─żmi pr├şjemn├Ż majite─ż poradil a k├║pili sme ─Źo sme potrebovali

─Äal┼íie slu┼żby

Hoblovanie reziva
Stavebn├ę rezivo
V├Ązn├şkov├ę krovy