Stavebn├ę rezivo

Pevn├ę, trvanliv├ę a ekologick├ę

Stavebn├ę rezivo je jedn├Żm z najd├┤le┼żitej┼í├şch materi├ílov v stavebnom priemysle, ale aj ─Ćal┼í├şch odvetviach. Ide o spracovan├║ formu dreva, ktor├í je k dispoz├şcii v r├┤znych druhoch, pri─Źom ka┼żd├Ż je vhodn├Ż pre in├Ż typ pou┼żitia. V stavebnom priemysle nach├ídza vyu┼żitie pri v├Żstavbe domov, komer─Źn├Żch budov, mostov a ─Ćal┼í├şch stavieb. Jeho prednos┼ąami s├║ pevnos┼ą a trvanlivos┼ą, ─Źo z neho rob├ş jeden z naj┼żiadanej┼í├şch materi├ílov v├┤bec.

Rezivo m├í tie┼ż ve─żk├║ estetick├║ hodnotu. Jedine─Źn├Ż pr├şrodn├Ż vzh─żad z neho rob├ş ob─ż├║ben├Ż materi├íl na skr├í┼ílenie interi├ęrov. Ve─żkej ob─żube sa te┼í├ş aj u remeseln├şkov v─Ćaka jednoduchosti spracovania a ┼íirok├Żm mo┼żnostiam vyu┼żitia. V neposlednom rade je stavebn├ę rezivo ekologicky ┼íetrn├ę, ─Ź├şm oproti in├Żm materi├ílom pom├íha zni┼żova┼ą uhl├şkov├║ stopu v stavebn├şctve.

U n├ís n├íjdete rezivo skoro ka┼żd├ęho druhu

Pred Impregn├íciouPo Impregn├íci├ş

Impregnácia reziva

Impregna─Źn├í va┼ła je neocenite─żn├Żm n├ístrojom pri ochrane kovov├Żch materi├ílov pred kor├│ziou a rezivos┼ąou. Na┼ía firma vyu┼ż├şva tlakov├║ impregna─Źn├║ va┼łu s kapacitou a┼ż 12 metrov reziva, ktor├í umo┼ż┼łuje komplexn├║ ├║pravu a dlhodob├║ ochranu povrchov├Żch materi├ílov pomocou kvalitn├ęho produktu od Bochemitu.

Ihli─Źnat├ę rezivo

Jeho naj─Źastej┼í├şm zdrojom s├║ smrek, borovica a jed─ża. Ihli─Źnat├ę drevo je zn├íme vysokou pevnos┼ąou, odolnos┼ąou vo─Źi hnilobe a hmyzu a pomerne n├şzkou cenou. Rezivo z ihli─Źnat├Żch stromov nach├ídza uplatnenie pri vonkaj┼í├şch stavebn├Żch kon┼ítrukci├ích a je v┼íeobecne vhodnej┼íie k pou┼żitiu v exteri├ęroch.

Hob─żovanie reziva

Hob─żovanie reziva je proces, ktor├Żm sa dosiahne hladk├Ż povrch a presn├ę tvarovanie dreven├Żch dosiek, ktor├ę s├║ v stavebn├şctve nevyhnutn├ę. Ihli─Źnat├ę drevo je v─Ćaka svojej tvrdosti a ┼ítrukt├║re o nie─Źo n├íro─Źnej┼íie na hob─żovanie. Drevo z listnat├Żch stromov sa hob─żuje jednoduch┼íie a je na ┼łom mo┼żn├ę dosiahnu┼ą hlad┼í├ş povrch.

Referencie
Jan Dynasty
Jan Dynasty
2023-05-25
­čĹŹ
Stanislav Neo Orságh
Stanislav Neo Orságh
2022-06-20
Najlacnej┼í├ş a kvalitn├Ż krov ur─Źite n├íjdete len tu. Odpor├║─Źam. 100% spokojnos┼ą, ─Ćakujem ­čĆí
Valer Csovári
Valer Csovári
2021-06-18
Som spokojn├Ż
Kita hair
Kita hair
2020-09-21
Ve─żmi pr├şjemn├Ż majite─ż poradil a k├║pili sme ─Źo sme potrebovali

─Äal┼íie slu┼żby

Hoblovanie reziva
Stavebn├ę rezivo
V├Ązn├şkov├ę krovy