Strešné krytiny Bramac

História spoločnosti Bramac

Spoločnosť Bramac sa špecializuje na výrobu strešných krytín a svoje meno si získala vďaka kvalite výrobkov, dlhej životnosti, funkčnosti a estetike, pričom neustále prichádza na trh s inovatívnymi riešeniami pre pohodlie a bezpečie svojich zákazníkov.

Kvalita produktov je základ

Kvalitná strecha to nie je len strešná krytina. Bramac ponúka inteligentné a komplexné riešenie strešných systémov. Všetky jeho časti sú navrhnuté tak, aby boli jednoducho použiteľné. Jednotlivé komponenty do seba hladko zapadajú a dajú sa rôzne kombinovať. Skrátka všetko pre jednoduchú montáž a dlhú životnosť.

Skúsenosti ukázali, že betónové strešné krytiny Bramac je možné bez obáv používať aj viac než 100 rokov. Betónová krytina je pevná, trvanlivá a mrazuvzdorná. Tieto špičkové vlastnosti si navyše môžete vychutnať v rôznych dizajnoch, farbách či povrchových úpravách, aby stavba dokonale ladila s vašim vkusom či skvele zapadla do okolia. To všetko s odolnosťou aj proti najextrémnejším prejavom počasia.

Prezrite si strešné krytiny Bramac

Prečo si vybrať keramickú strešnú krytinu Bramac?

Použitím najmodernejších technológií dochádza pri výrobe strešných krytín a doplnkov k znižovaniu energetickej náročnosti, vďaka čomu sú výrobky Bramac priateľské k životnému prostrediu. Zároveň sa jedná o plne recyklovateľné materiály. Ekologický aspekt však nie je zohľadnený len pri samotnej výrobe, ale aj pomocou rôznych typov izolácií, ktoré sú súčasťou komplexného strešného systému. Tie zabezpečujú nižšie nároky na vykurovanie či klimatizáciu priestorov.

Bramac navyše poskytuje záruku 30 rokov na strešné krytiny a 15 rokov na funkčnosť strešného systému. Tým demonštruje kvalitu svojich výrobkov, ktoré môžete mať za priaznivú cenu na svojom dome aj vy. Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať a spoločne vytvoríme spoľahlivé riešenie, ktoré vám dopraje pokojný spánok na dlhé roky dopredu.

Referencie
Jan Dynasty
Jan Dynasty
2023-05-25
👍
Stanislav Neo Orságh
Stanislav Neo Orságh
2022-06-20
Najlacnejší a kvalitný krov určite nájdete len tu. Odporúčam. 100% spokojnosť, ďakujem 🏡
Valer Csovári
Valer Csovári
2021-06-18
Som spokojný
Kita hair
Kita hair
2020-09-21
Veľmi príjemný majiteľ poradil a kúpili sme čo sme potrebovali

Ďalšie služby

Hoblovanie reziva
Stavebné rezivo
Väzníkové krovy
Strechy na dom
Oprava strechy
Servis strechy