Väzníkové krovy

Stabilná a ekonomická strešná konštrukcia

Väzníkové krovy sú kľúčovou súčasťou strešnej konštrukcie budovy, ktorá podporuje strešnú konštrukciu a celkovú stabilitu strechy. Tento typ konštrukcie je pomenovaný podľa väzníkov tvoriacich jeho hlavnú časť.

 V mnohých prípadoch sa jedná o drevené (občas môžu byť aj kovové) prvky, ktoré prenášajú váhu strešnej konštrukcie na stenu a základy budovy. Vo všeobecnosti predstavujú technicky a ekonomicky výhodné riešenie zastrešenia.

Inovatívne riešenia pre efektívnu montáž a dizajn striech!

Väzníkové krovy majú viacero výhod. Poskytujú dostatok priestoru pre izoláciu a ventiláciu, ale tiež umožňujú vytvoriť rôznorodé dizajny striech. Výhodou je tiež možnosť dovezenia hotovej konštrukcie na miesto stavby, čo výrazne urýchľuje montáž. 

Väzníkové krovy odporúčame používať v miestach, kde neplánujete využívať podkrovie. Ich konštrukcia zaberá pomerne veľa miesta a prechádzanie medzi jednotlivými prvkami je náročné.

Výroba jedinečných väzníkových krovov na mieru

Našim zákazníkom ponúkame výrobu väzníkových krovov na mieru, pretože len tak môžu dokonale zapadnúť do konkrétneho projektu. Vo svojom dome tak získate jedinečný, trvácny a efektívny prvok.

Individuálny prístup k strešným riešeniam

Ku každému klientovi pristupujeme individuálne, aby strecha zodpovedala špecifickým požiadavkám a konkrétnym dizajnovým preferenciám. V prípade potreby ponúkame služby našich dizjanérov, ktorí sú schopní vytvoriť moderné a atraktívne riešenie, ktoré bude zároveň funkčné a splní všetky technické a bezpečnostné požiadavky.

Kvalitné väzníkové krovy pre váš projekt

Aj napriek tomu, že sa snažíme o maximálnu individualizáciu každého projektu, všetky naše väzníkové krovy majú niečo spoločné. Pre všetky používame trvácne vysokokvalitné drevo, tím zručných odborníkov a bohaté skúsenosti, ktoré sú kľúčové pre precízne odvedenú prácu.

AKO POSTUPUJEME ?

Oslovenie zákazníka

01

Obhliadka objektu

02

Zameranie strechy

03

Vypracovanie cenovej ponuky

04

Realizácia projektu

05

Náš tím tu je pre vás, aby sme spoločne vytvorili spoľahlivé a trvácne riešenie na mieru vašim potrebám.
Vaša strecha si zaslúži to najlepšie!

Referencie
Jan Dynasty
Jan Dynasty
2023-05-25
👍
Stanislav Neo Orságh
Stanislav Neo Orságh
2022-06-20
Najlacnejší a kvalitný krov určite nájdete len tu. Odporúčam. 100% spokojnosť, ďakujem 🏡
Valer Csovári
Valer Csovári
2021-06-18
Som spokojný
Kita hair
Kita hair
2020-09-21
Veľmi príjemný majiteľ poradil a kúpili sme čo sme potrebovali

Ďalšie služby

Hoblovanie reziva
Stavebné rezivo
Väzníkové krovy
Strechy na dom
Oprava strechy
Servis strechy