Nová strecha na dom

Nová strecha na mieru

Staviate dom a pomaly prichádza na rad strecha? Hľadáte jedinečné riešenie, ktoré bude zodpovedať vašim potrebám a preferenciám? Chcete zveriť zastrešenie nového obydlia odborníkom? 

V tom prípade ste na správnom mieste. Strecha na dome je výrazným exteriérovým prvkom a s ich výrobou máme bohaté skúsenosti, o ktoré sa s vami radi podelíme a spoločne vytvoríme riešenie spĺňajúce funkčné a estetické požiadavky, ktoré sa pohodlne zmestia do vášho rozpočtu.

Nová strecha je investíciou do budúcnosti vášho domu. Každý dom má svoje jedinečné vlastnosti a požiadavky a každý zákazník má svoje jedinečné estetické a finančné predstavy. 

Pri výrobe strechy na mieru možno zohľadniť všetky štyri faktory a vytvoriť tak jedinečné riešenie, ktoré zabezpečí vašu spokojnosť, dlhú trvácnosť a odolnosť voči poveternostným vplyvom. Kvalitným riešením si zabezpečíte pokojný spánok a ochranu majetku.

strešné krytiny

Kvalitné materiály

Pri výrobe používame iba overené materiály, s ktorými máme bohaté skúsenosti. Pri návrhu tak dokážeme vybrať vhodné riešenie pre vaše potreby, ktoré splní všetky požiadavky a nebude zbytočne zaťažovať rozpočet.

Skúsenosti a zručnosti

Na trhu sa pohybujeme už od roku 1990. Za ten čas sme realizovali množstvo projektov, na ktorých sme získali bohaté skúseností. Tie vám radi odovzdáme počas návrhu, výroby a montáže novej strechy na mieru, aby váš dom získal to najlepšie.

Bezstarostný proces

Uvedomujeme si, že čas našich zákazníkov je drahý, a preto nim neradi plytváme. Celý proces výroby a inštalácie zabezpečíme vo vlastnej réžii a vás budeme kontaktovať len v nevyhnutných prípadoch.

Zakladáme si na kvalite, individuálnom prístupe a spokojnosti zákazníkov. S nami bude vaša strecha vyrobená s najväčšou starostlivosťou a ohľadom na detaily. Kontaktujte nás ešte dnes a začnite plánovať novú strechu pre váš dom. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste!

Referencie
Jan Dynasty
Jan Dynasty
2023-05-25
👍
Stanislav Neo Orságh
Stanislav Neo Orságh
2022-06-20
Najlacnejší a kvalitný krov určite nájdete len tu. Odporúčam. 100% spokojnosť, ďakujem 🏡
Valer Csovári
Valer Csovári
2021-06-18
Som spokojný
Kita hair
Kita hair
2020-09-21
Veľmi príjemný majiteľ poradil a kúpili sme čo sme potrebovali

Ďalšie služby

Hoblovanie reziva
Stavebné rezivo
Väzníkové krovy
Strechy na dom
Oprava strechy
Servis strechy