Strešné krytiny Terran

Betónové strešné krytiny Terran sú vyrábané z prírodných materiálov. Vyrábajú sa z prefarbeného betónu, ktorý sa ďalej žiadnym spôsobom neupravuje. Strešné krytiny Terran sú však ošetrené niekoľkými vrstvami laku, ktorý chráni ich farbu a vylepšuje vzhľad. Aby spoľahlivo odolávali poveternostným vplyvom počas dlhých rokov, prechádzajú ďalšími procesmi, ktorými získavajú nadštandardnú životnosť. Všetky tieto vlastnosti podčiarkuje záruka až 50 rokov.

Kvalita produktov je základ

Medzi hlavné prednosti betónových strešných krytín Terran patria odolnosť, tvarová stálosť a kvalita povrchovej úpravy. Samozrejmosťou je vysoká odolnosť voči mrazom, vetru, snehu či vysokým teplotám. U týchto výrobkov dosahuje životnosť až 80 rokov. Mnohí majitelia domov tiež ocenia nízke nároky na údržbu strešnej krytiny.

V súčasnosti sa však kladú vysoké nároky aj na ďalšie vlastnosti strešných krytín. Strecha zaberá pomerne veľkú časť domu, z toho dôvodu je nevyhnutná aj jej estetická funkcia. V portfóliu značky Terran sa nachádza hneď niekoľko typov strešných krytín v rôznych farebných prevedeniach. Aby si skrátka vybral každý zákazník podľa svojho vkusu.

Prezrite si strešné krytiny Terran

Ekologické strešné krytiny Terran

Dôležitou témou súčasnosti je tiež ekológia. Vďaka moderným výrobným technológiám dochádza k minimalizácii ekologickej záťaže na životné prostredie a strešné krytiny Terran sú zároveň plne recyklovateľné, čo z nich robí cennú surovinu na konci životnosti. To všetko pri zachovaní maximálnej kvality, ktorá je pri streche mimoriadne dôležitá.

Ak hľadáte spoľahlivé riešenie, ktoré poskytne vašej streche dlhú životnosť, odolnosť voči vonkajším vplyvom a zároveň bude v rámci vášho rozpočtu, strešné krytiny Terran budú správnou voľbou. Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať, aby sme pre vás mohli vytvoriť vhodné riešenie. Vaša strecha si zaslúži len to najlepšie, čo trh ponúka!

Strešné krytiny Terran
Referencie
Jan Dynasty
Jan Dynasty
2023-05-25
👍
Stanislav Neo Orságh
Stanislav Neo Orságh
2022-06-20
Najlacnejší a kvalitný krov určite nájdete len tu. Odporúčam. 100% spokojnosť, ďakujem 🏡
Valer Csovári
Valer Csovári
2021-06-18
Som spokojný
Kita hair
Kita hair
2020-09-21
Veľmi príjemný majiteľ poradil a kúpili sme čo sme potrebovali

Ďalšie služby

Hoblovanie reziva
Stavebné rezivo
Väzníkové krovy
Strechy na dom
Oprava strechy
Servis strechy