Stavebné rezivo

Spoločnosti KJG

Spoločnosť KJG je významným hráčom na slovenskom trhu v oblasti výroby odkvapových systémov a strešnej krytiny. S ročným spracovaním 40 tisíc ton materiálovej suroviny a širokou paletou používaných materiálov, vrátane pozinkovaného, hliníkového, titánzinkového, medi a nerezového plechu, si firma získala renomé spoľahlivého dodávateľa. 

Jej rýchla výrobná doba, ktorá trvá priemerne 10 pracovných dní od vstupu suroviny do výroby po finálny výrobok, ukazuje schopnosť flexibilne reagovať na potreby zákazníkov a udržiavať vysoký štandard kvality.

Naša spoločnosť sa špecializuje na falcované strešné krytiny a sme uznávanými expertmi v tejto oblasti. S našou odbornosťou a skúsenosťami zaručujeme kvalitu a spoľahlivosť pre našich zákazníkov.

Odkvapový systém KJG

Odkvapové systémy od spoločnosti KJG predstavujú rozmanitú ponuku produktov, ktoré sa môžu prispôsobiť potrebám každého zákazníka. Tieto systémy sú dostupné v polkruhových aj hranatých variantoch a ponúkajú výber z deviatich rôznych materiálov a až 30 farebných prevedení, čo umožňuje ľahkú harmonizáciu s farbou fasády a ich vhodnosť na rôzne typy stavieb. Ich dizajn a jednoduchá montáž robia spokojnými aj náročných zákazníkov. S garanciou záruky od niekoľkých rokov až po doživotie, spolu s výrobou podľa prísnych noriem, poskytujú tieto produkty záruku kvality a spoľahlivosti.

Polkruhové odkvapové systémy

Pozink
Meď
Titán-zinok
Pozink lakovaný
Hliník polyester + natur
Hliník W.15
Nerez

Hranaté odkvapové systémy

Pozink
Meď
Titán-zinok
Pozink lakovaný
Hliník polyester + natur
Hliník W.15
Nerez

Strešné krytiny KJG

Strešné krytiny od spoločnosti KJG sú základným prvkom kvalitnej strechy, ktorá ochraňuje váš dom. Ponuka zahŕňa 9 rôznych typov strešných krytín, vyrábaných z 9 rôznych materiálov. Okrem praktických vlastností dbajú aj na estetické aspekty, a preto ponúkajú viac ako 50 farebných variácií, pričom sú  schopní vytvoriť aj krytinu na mieru podľa vašich preferencií. 

Univerzálnosť strešných krytín znamená, že sú vhodné pre všetky typy stavieb, a to s garanciou záruky od niekoľkých rokov až po doživotie. Preto môžete mať absolútnu istotu kvality a spoľahlivosti ich produktov.

Prezrite si strešné krytiny Terran

strešný doplnky od KJG

V KJG sa špecializujú na strešné doplnky, ktoré robia vašu strechu ešte spoľahlivejšou. Ponúkajú široký výber, vrátane zachytávačov snehu, strešných fólií, parapetných krytiek a mnoho ďalších vo viacerých farebných variantoch. S našimi doplnkami môžete farebne zladiť váš odkvapový systém a strešnú krytinu podľa vašich predstáv. Každý strešný doplnok je vyrobený podľa prísnych noriem v prvotriednej kvalite a ponúka garanciu záruky od niekoľkých rokov až po doživotie. Spoľahnite sa na KJG pre bezstarostnú budúcnosť vašej strechy!

Referencie
Jan Dynasty
Jan Dynasty
2023-05-25
👍
Stanislav Neo Orságh
Stanislav Neo Orságh
2022-06-20
Najlacnejší a kvalitný krov určite nájdete len tu. Odporúčam. 100% spokojnosť, ďakujem 🏡
Valer Csovári
Valer Csovári
2021-06-18
Som spokojný
Kita hair
Kita hair
2020-09-21
Veľmi príjemný majiteľ poradil a kúpili sme čo sme potrebovali

Ďalšie služby

Hoblovanie reziva
Stavebné rezivo
Väzníkové krovy
Strechy na dom
Oprava strechy
Servis strechy